Přihlásit

VIDEO: Medvěd v USA zaútočil na psy, "přeprala" ho dívka (denik.cz)

  • Kategorie: Zpravy z oboru myslivost

Neuvěřitelná odvaha, nebo nekonečná hloupost? Sedmnáctiletá Hailey Morinicová z kalifornského Bradbury se stala hvězdou sociálních sítí, poté co se na nich objevilo video, v němž se pustila do křížku s medvědem baribalem. Snažila se tak zachránit své psy.

"Záběry zveřejněné v úterý na sociálních sítích zachycují sedmnáctiletou Hailey Morinicovou, jak ze zahradní zdi shazuje velkého medvěda, který se pokusil zaútočit na její psy. Poté se dívka rozhlédne po zahradě, aby se ujistila, že jsou všichni psi v pořádku, popadne nejmenšího z nich a spěchá zpět domů.
Ve videu, jež nasdílela na sociální síť TikTok, Hailey následně uvedla, že se jen snažila ochránit své děti. "Šla jsem se podívat, proč tak štěkají. A jako první mi problesklo hlavou, že je to skutečně legrační pes," popsala dívka.

Diskuse na serveru SvetMyslivosti.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na SvetMyslivosti.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.