Přihlásit

Výstava představuje také práci spolků (Mladá fronta Dnes)

  • Kategorie: Zpravy z oboru myslivost

PŘÍRODA

Benešov - Naučné stezky v Konopišťském parku i výsledky práce benešovských spolků jsou představeny na výstavě, která je otevřená v Domě dětí a mládeže v Benešově. Ve výstavní síni jsou panely s texty a fotografiemi, ale i vypreparované ryby, kožešiny či parohy.
 Výstava s názvem Naučné stezky v Konopišťském parku aneb Nuda? Co to je? vznikla jako odezva na akci Den stromů, kterou pořádali benešovští ochránci přírody na podzim. "Rodiče s dětmi chodili po trase v Konopišťském parku, kde byla stanoviště jednotlivých organizací. Chtěli jsme seznámit děti s kluby, které se zabývají přírodou," vysvětlil Bohumil Bareš, který je předsedou klubu kaktusářů a členem benešovských ochránců přírody. Na výstavě se představují také myslivci, rybáři, chovatelé, zahrádkáři i ochrana fauny ve Voticích.

Foto Autor - Foto - MARKÉTA BUŠKOVÁ

Regionální mutace Mladá fronta DNES - střední Čechy (západ)

Diskuse na serveru SvetMyslivosti.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na SvetMyslivosti.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.