Přihlásit

Výstava Zbraň a lov (Moravský sever - týdeník)

  • Kategorie: Zpravy z oboru myslivost

Šumperk
Zbraň a lov je název výstavy, kterou připravilo Vlastivědné muzeum v Šumperku. Vernisáž výstavy se uskuteční ve středu 4. července v 18 hodin v Rytířském sále. "Ve stylovém prostředí sálu si mohou návštěvníci prohlédnout výběr z nejcennějších historických loveckých pušek a tesáků," zve k prohlídce mluvčí muzea Miluše Berková. K vidění budou i obrazy s loveckými náměty a myslivecké trofeje, mezi nimi i ukázky africké zvěře z muzejních i soukromých sbírek. Kolekci doplní lovecký nábytek. Výstava potrvá do 30. září.
Muzeum zároveň upozorňuje, že otevřeno bude i ve svátečních dnech 5. a 6. července: Vlastivědné muzeum v Šumperku 9 - 13 hod., klášterní kostel v Šumperku 10 - 12 hod.,, Muzeum Zábřeh 9 - 12 hod., Muzeum Mohelnice 9 - 12 hod., Památník Adolfa Kašpara v Lošticích 9 - 12 hodin, zámek Úsov po celý den.

(ape)

Diskuse na serveru SvetMyslivosti.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na SvetMyslivosti.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.