Přihlásit

Cena: 13 000 Kč

Kontakt

Barbora Sedláčková
Telefon: 739025828
E-mail: barbora.sedlac@email.cz
Město: Uherský Brod 3
PSČ: 68734

Text inzerátu

Chovatelská stanice "ze Sedanova dvora" nabízí štěňata, narozena 13.5. ve výborné kondici, zbarvení hnědý bělouš a hnědý bělouš s plotny. K dispozici jsou fenky i pejsci a k odběru budou druhý týden v červenci.
Oba rodiče jsou vyrovnaných povah a využíváni v myslivecké praxi (podrobnější informace v plakátku ve fotkách). Po otci ponesou výrazný pigment a výborné výstavní předpoklady. Matka mimo lovecké vytížení je skvělým parťákem pro canicross. Štěňata tak budou mít výborné předpoklady pro práci v myslivosti, výstavám a různým psím sportům, budou také skvělými společníky. Přijímáme rezervace, rádi zodpovíme případné dotazy a budeme rádi i za nezávaznou návštěvu u nás v Uherském Brodě.
Pro více informací a příspěvků nás začněte sledovat na Instagramu @zesedanovadvora, kde přidáváme podrobnější informace.

Diskuse na serveru SvetMyslivosti.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na SvetMyslivosti.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.