Přihlásit

Svět myslivosti oceněn LIGOU LIBE

Redakce Světa myslivosti a portál Silvarium.cz získaly významné ocenění od LIGY LIBE za dlouholetou spolupráci a podporu boje za práva slušných občanů na legální soukromou zbraň.

Doporučený Svět myslivosti oceněn LIGOU LIBE

V úterý 5. února 2019 převzal šéfredaktor Světa myslivosti David Vaca z rukou prezidenta LIGY LIBE, z. s., (Petice proti nesmyslným zákazům legálních obranných prostředků) Pavla Černého ocenění za dlouholetou spolupráci a podporu boje za práva slušných občanů na legální soukromou zbraň.
„Potřebná osvěta ohledně naší petice, bruselské zákazové směrnice a nyní taktéž i snah Evropské komise zakázat olovo ve střelivu a rybářských zátěžích se k myslivcům dostává obtížně. Důvodem je, že velká část z nich – zejména těch starších – nepoužívá sociální sítě, a v mnoha případech ani počítače obecně. Proto je tištěný časopis cenným a někdy i jediným zdrojem osvěty v myslivecké komunitě,“ upozornil Pavel Černý.
„Redakce Světa myslivosti a portálu Silvarium.cz si ocenění GOLD LIGA velice váží. Nadále se budeme snažit přinášet objektivní informace z oblasti zbraní a podporovat právo občanů na jejich držení,“ uvedl David Vaca.
Redakce

Poslední změna: 7. únor 2019

(0 hlasů)

Diskuse na serveru SvetMyslivosti.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na SvetMyslivosti.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.