Přihlásit

Seminář o možnostech odchytu černé zvěře

Ve dnech 24. a 31. října 2014 se bude konat seminář věnovaný používání odchytových zařízení na černou zvěř (perspektivy a metody).

Náplní semináře bude představení různých typů a konstrukcí odchytových zařízení, jejich využití v odlišných typech krajiny, právní rozbor tematiky odchytu černé zvěře ve vztahu k zákonu o myslivosti a dalších navazujících předpisů (zákon na ochranu zvířat proti týrání, veterinární zákon apod.) a seznámení se zkušenostmi s odchytem.

Přednášející: doc. Ing. Vladimír Hanzal, CSc., JUDr. Jiří Kšica, Ing. Petr Skočdopole, Luboš Hájek, Ing. Ondřej Faltus, Ing. Miloš Ježek, Ph.D.

Datum a místo konání:

1. termín: 24. 10. 2014, Lovecká chata Horka nad Moravou, začátek v 9 hod.

2. termín: 31. 10. 2014, Fakulta lesnická a dřevařská ČZU v Praze, začátek v 9 hod.

Seminář je určen uživatelům a držitelům honiteb, zemědělcům, lesníkům, uživatelům a majitelům pozemků. Účast je zdarma.

: Ing. Miloš Ježek, Ph.D., tel. 775 262 365, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Další informace jsou dostupné na stránkách Katedry myslivosti a lesnické zoologie FLD ČZU v Praze: http://katedry.czu.cz/kmlz/.

Seminář pořádá FLD ČZU v Praze pod záštitou Ministerstva zemědělství ČR.

(0 hlasů)

Diskuse na serveru SvetMyslivosti.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na SvetMyslivosti.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.