Přihlásit

Můj život s loveckými psy (J. Zadražil) – novinka z myslivecké beletrie

V nakladatelství Lesnická práce právě vyšla novinka z myslivecké beletrie. Jak název knihy napovídá, je určena hlavně majitelům a cvičitelům loveckých psů, ale nejenom jim.


Autor knihy Jaroslav Zadražil, lesník ve výslužbě, měl po celý život vedle sebe vždy nějakého loveckého psa a věnoval se jeho výcviku. Události, které s loveckými psy zažil, si pečlivě zapisoval. V jeho zápiscích nechybějí ani poznámky z výcviku a vedení v lovecké praxi. Vše toto přenesl do 25 poutavých příběhů. Pozorný čtenář zajímající se o loveckou kynologii v nich najde nejednu praktickou radu, jak si vést při výcviku. Doplněno černobílými dobovými fotografiemi z archivu autora, barevné foto na obálce Kateřina Lisová.

Doporučený Můj život s loveckými psy (J. Zadražil) – novinka z myslivecké beletrie

Kniha má 160 stran, formát 153 x 215 mm, pevnou knižní vazbu, barevnou laminovanou obálku, černobílé fotografie z archivu autora, barevné foto na obálce Kateřina Lisová. Prodejní cena 350 Kč.

Knihu si můžete objednat v našem e-shopu nebo na adrese:
Lesnická práce, s. r.o.
náměstí Smiřických 1
281 63 Kostelec nad Černými lesy
tel.: 321 679 413, 604 211 171
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poslední změna: pondělí, 19 prosinec 2022 15:53

(0 hlasů)

Diskuse na serveru SvetMyslivosti.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na SvetMyslivosti.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.