Přihlásit

Jiří Chmel odstoupil z kandidatury na funkci předsedy ČMMJ

Jiří Chmel, který byl druhým z oficiálních kandidátů na funkci předsedy ČMMJ (volební sbor zástupců proběhne 17. listopadu 2015), se vzdal kandidatury. ČMMJ zveřejnila 11. září na svém webu jeho oficiální prohlášení, v němž uvádí, že se ze zdravotních důvodů rozhodl již nekandidovat do žádných funkcí v Myslivecké radě ČMMJ na chystaném volebním sboru zástupců.

Současně prohlásil, že v souladu s usnesením sboru zástupců ze 7. června 2014 a 6. června 2015 bude společně s Miroslavem Krausem, Jiřím Kšicou a Radovanem Mančíkem zastupovat ČMMJ a jednat za ni do konce tohoto funkčního období.

Jediným oficiálním kandidátem tak zůstává Jiří Janota (rozhovor s ním byl zveřejněn ve Světě myslivosti č. 9/2015). Zda k němu přibude někdo další, se ukáže na volebním sboru zástupců.

Jiří Janota: Chci změnit ČMMJ

red.

{module Svět myslivosti - září 2015}

(0 hlasů)

Diskuse na serveru SvetMyslivosti.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na SvetMyslivosti.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.