Přihlásit

ČMMJ spustila web pro podporu prodeje zvěřiny

Českomoravská myslivecká jednota reaguje na problémy s odbytem zvěřiny spuštěním webu „Pro zvěřinu k myslivcům“ (prozverinu.cz), který má pomoci uživatelům honiteb s jejím přímým prodejem.

Doporučený ČMMJ spustila web pro podporu prodeje zvěřiny www.prozverinu.cz

Web prozverinu.cz slouží především k soustředění nabídek prodeje celých kusů zvěře přímo myslivci – uživateli honiteb. Nemyslivecká veřejnost zvěřinu konzumuje ráda, avšak bohužel velmi málo. Zčásti je to dáno tím, že málokdo má ke zvěřině za rozumnou cenu přístup – zkrátka ty „své“ myslivce nezná. Právě pro takové zájemce je adresář „Pro zvěřinu k myslivcům“ určen. Vyhledají si prodejce zvěřiny v okolí svého bydliště.

Do propagace webu na veřejnosti se ČMMJ hodlá pustit v příštích týdnech. Aktuálně vyzývá uživatele honiteb k naplnění webového adresáře nabídkami zvěřiny.

Podle www.cmmj.cz, 4. 6. 2020, redakce

Poslední změna: 4. červen 2020

(0 hlasů)

Diskuse na serveru SvetMyslivosti.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na SvetMyslivosti.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.