Přihlásit

26. Svatohubertská slavnost v Kuksu

V sobotu 6. října 2019 se barokní hospitál v Kuksu stal dějištěm 26. Svatohubertské slavnosti, největší akce pořádané Řádem sv. Huberta. Vytrvalý déšť byl příčinou nižší návštěvnosti než v uplynulých letech. Věrní návštěvníci vybavení deštníky a pláštěnkami se ale stejně jako v předchozích ročnících dočkali pestrého programu.

Doporučený 26. Svatohubertská slavnost v Kuksu

Akci tradičně zahájil průvod členů Řádu sv. Huberta, který letos doprovázela obzvláště početná skupina kynologů se psy různých plemen, která byla po poledni představena na hlavním pódiu na nádvoří. Od 11 hodin se návštěvníkům představil na vedlejším pódiu u Hospody Na sýpce trubačský soubor Markazíni, který aktuálně „bourá internet“ se svým hitem „Kůrovec song – brouka hledej“. Odpoledne nechybělo juniorské mistrovství České republiky ve vábení jelenů, jehož vítězem se stal Tomáš Štěrba, student Střední lesnické školy Žlutice. Více se dočtete v reportáži ve Světě myslivosti č. 11/2019.

Redakce

Foto archiv redakce

(0 hlasů)

Diskuse na serveru SvetMyslivosti.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na SvetMyslivosti.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.