Přihlásit

Návštěvníci v zeleném, trofeje, pohoda – to je Natura viva 2019

S květnem má mnoho našich myslivců již několik let spojený výlet na mezinárodní výstavu myslivosti, rybářství a včelařství Natura viva v Lysé nad Labem. Její 24. ročník se uskuteční od 22. do 26. května 2019. Můžete očekávat nové vystavovatele, přehlídku shozů, expozici raritních trofejí a řadu dalších překvapení.

Doporučený Návštěvníci v zeleném, trofeje, pohoda – to je Natura viva 2019

Ať už jste myslivec, rybář či včelař, kterého zajímají novinky z oboru, Natura viva je rozhodně tím správným místem pro vás. Těšit se můžete nejen na atraktivní nabídku českých a zahraničních vystavovatelů, ale také na bohatý doprovodný program.
Halu C tradičně obsadí expozice firem s loveckými a sportovními zbraněmi, střelivem, optikou, nočním viděním a termovizemi. Vývoj v oblasti lovecké výzbroje a výstroje jde stále kupředu, takže můžete očekávat nejrůznější novinky. U stánků naleznete kvalitní oblečení a obuv, dárky pro myslivce, luxusní lovecký nábytek, porcelán, nože a širokou nabídku zboží pro pobyt v přírodě. Na venkovní ploše vás bude čekat např. nabídka mysliveckých zařízení, potřeb pro lovecké psy a terénní automobily.
O tom, že příroda neslouží myslivcům, ale naopak, se přesvědčíte v hale B, která je vyhrazena především partnerským organizacím – Českomoravské myslivecké jednotě, jejím klubům, časopisu Myslivost a Lesům České republiky, s. p. V zadním traktu haly bude probíhat odborný i zábavný doprovodný program. Ve středu 22. května od 14 do 15 hod. se bude na pódiu konat beseda o zbraních a zbraňové směrnici Evropské unie, ve čtvrtek 23. května od 13 do 14 hod. beseda Hospodářů v krajině o nepůvodních druzích živočichů.
Modernímu včelařství bychom chtěli v tomto roce věnovat opět pavilon A1 v přízemí. Dominantou bude zcela jistě expozice Českého svazu včelařů a Středního odborného učiliště včelařského Nasavrky. Podpořit bychom chtěli hlavně začínající včelaře a nabídnout jim veškeré rady a pomůcky.
Krásám myslivosti bude jako obvykle dán prostor v pavilonu A2, kde budou vystaveny lovecké trofeje z různých krajů a okresů, své expozice zde představí různé školy, pro nejmenší návštěvníky bude připraven program lesní pedagogiky a časopis Svět myslivosti se bude prezentovat výstavou nejlepších raritních daňčích a sičích trofejí v rámci soutěže Rarita 2019 speciál.
Navštivte s přáteli, rodinou či kolegy výstavu Natura viva a prožijte den v příjemné atmosféře zaměřené na přírodu. Zbývá jen rozhodnout se, který den do Lysé nad Labem vyrazit. Otevřeno bude denně od 9 do 17 hodin. Více informací najdete na www.vll.cz.
Pavla Ličková, manažerka výstavy Natura viva 2019

Poslední změna: 4. duben 2019

(0 hlasů)

Diskuse na serveru SvetMyslivosti.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na SvetMyslivosti.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.