Přihlásit

Rarita roku 2020 – VI. kolo – Můžete hlasovat!

Od čtvrtka 15. října do čtvrtka 22. října do 18:00 můžete hlasovat v 6. kole soutěže Rarita roku 2020. Do tohoto kola bylo přihlášeno celkem 28 srnčích trofejí, které si můžete prohlédnout v připojené galerii. Výsledky hlasování budou zveřejněny společně s výsledky hlasování odborné poroty v listopadovém Světě myslivosti a na internetových stránkách Světa myslivosti.

Doporučený Rarita roku 2020 – VI. kolo – Můžete hlasovat!

Trofej, která vás nejvíce zaujme, můžete podpořit dvěma způsoby

01On-line hlasovací formulář
pomocí kterého můžete udělit hlas vybrané trofejí příslušného kola. V každém kole bude od jednoho hlasujícího započítán pouze jeden hlas. Hlasující bude identifikován jménem, příjmením a platným emailem.

02SMS zpráva (jen v ČR)
Pokud nechcete použít on-line hlasovací formulář, můžete přesto jednoduše hlasovat, a sice zasláním textové zprávy ve tvaru: RARITA číslo trofeje (např. RARITA 1) na číslo 9001003.
Jestliže se chcete zároveň zúčastnit soutěže o ceny, nezapomeňte do SMS uvést také kontakt: RARITA číslo trofeje kontakt (svou e-mailovou adresu, telefonní číslo). V každém kole bude z jednoho mobilního čísla započítán pouze jeden hlas.
Cena za odeslání SMS zprávy je 3 Kč vč. DPH.
V případě technických problémů s hlasováním nás kontaktujte na čísle 603 802 201, 9-16 hodin, po-pá. Kontakt na provozovatele: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Podle výsledků hlasování čtenářů bude pro každý měsíc vyhlášen „Vítěz čtenářů“. Vítězné trofeje vzešlé z hlasování čtenářů z jednotlivých kol postoupí do Velkého finále. Z hlasů z internetového hlasování a z došlých SMS budou v každém kole vylosováni tři hlasující, kteří obdrží cenu věnovanou redakcí.

 

Rarity VI. kolo

Hlasovací formulář

Údaje hlasující osoby
Hlasování
Nejsem robot

 

 

Poslední změna: 15. říjen 2020

(0 hlasů)

Diskuse na serveru SvetMyslivosti.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na SvetMyslivosti.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.