Přihlásit

Do americké obytné čtvrti se zatoulal medvěd, policisté ho museli uspat (novinky.cz)

  • Kategorie: Zprávy z oboru myslivost

Obyvatelé kalifornského města Ventura museli být ve středu na pozoru, neboť do jedné z tamních obytných čtvrtí se zatoulal medvěd. Zvíře tamní policisté uspali a za pomoci pracovníků z vládní agentury California Department of Fish and Wildlife následně odvezli zpět do jeho přirozeného prostředí.

"Strážníci reagovali na hlášení subjektu, který nepovoleně vstoupil na území Solano Street a San Bernardino Avenue. Subjekt byl popsán jako zhruba metr vysoký a 110 kilogramů vážící samec pokrytý srstí," napsali na svůj Facebook tamní policisté.

Na záběrech je vidět, jak strážníci medvěda zasáhli uspávací zbraní, načež se šelma ještě chvíli potácela po ulici a nakonec vyčerpáním upadla na zem.

"Členům policie se podařilo subjekt vypátrat na dvorku jednoho z domů a za pomoci pracovníků z vládní agentury California Department of Fish and Wildlife bezpečně odvézt. Nyní poklidně spí a je na cestě do zalesněné oblasti daleko od města," dodali v příspěvku.

Diskuse na serveru SvetMyslivosti.cz zůstává přístupná pro všechny čtenáře. Pro vkládání příspěvků je nutná registrace pomocí e-mailu. Pravidla diskusí na SvetMyslivosti.cz (Kodex diskutujícího) a stručný návod jak se registrovat naleznete zde.

-4°C

ČR - aktuální počasí

Část.zataženo

Vlhkost: 84%

Vítr: 20.92 km/h

  • 03 Led 2019 -1°C -5°C
  • 04 Led 2019 0°C -5°C

Naši partneři

VLS